Zásek, vyloveno! A co si vezmeš na sebe?

Sezona dravců je v plném proudu, prázdniny za námi a rybníky i řeky už jsou zase oázami klidu. Ať už vyrazíš na „lehko“ nebo na „těžko“, určitě nezapomeň na pohodlné oblečení. Výběr nástrah i návnad je na tobě, ale s tím, co k vodě na sebe, ti pomoct umíme. Lehká bunda do deště, vesta s kapsami na vše potřebné, odolné kalhoty nebo klobouk nejen proti slunci tě chytnou za rybářské srdce a ty se můžeš soustředit na zásek.

Na pstruha, okouna i štiku vyraz v pohodlném triku! Triček máme víc, než je tloušťů v českých vodách, jenom v triku to ale na břehu nebude to pravé dravé. I na celodenní čekání na rybu snů pro tebe máme pár tipů, ve kterých se budeš cítit v pohodě, i kdyby zrovna nebraly…

Prostě nezmokneš!

Ani v největším slejváku se nemusíš bát, že promokneš až na to triko. Pánská bunda BUSHMAN RENEGADE je totiž připravena podpořit tě i v náročných podmínkách. Je lehká, vytvořená ze směsi bavlny a nylonu a má voděodolnou membránu. Pod ní ti prostě nezateče, protože má navíc podlepené švy. Horko ti v ní taky nebude, snadno si totiž vyvětráš díky zipům v podpaží. Přidej nenápadnou olivovou barvu – a máš ideálního parťáka nejen na přívlač.

Prší? No a co.
V nepromokavé BUSHMAN bundě RENEGADE se můžeš soustředit jen na vodní hladinu.

Co je v kapse, to se počítá

No a pak tu máme vestu BUSHMAN GEORG. Na rybách ti poslouží skvěle, protože má spoustu praktických kapes, ve kterých máš všechno potřebné stále po ruce. Do šesti předních a dvou vnitřních se toho vejde víc než do holin, vesta je navíc z odolného bavlněného plátna, které je příjemné na omak a zatraceně pohodlné. Stejně jako celá vesta – i díky odvětrání na zádech nejen kvůli komfortu, ale i pro větší volnost pohybu. Jednoduše nahazuj bez omezení…

Kolik kapes máš, tolikrát jsi rybářem?
BUSHMAN vesta GEORG má kapsy na všechno, co potřebuješ mít po ruce.

V sedě i ve stoje…

Broďáky to sice nejsou, ale na plavanou i na položenou si v nich užiješ. Kalhoty BUSHMAN MARSHALL III jsou totiž pravé kapsáče, navíc určené i pro tu největší zátěž (na suchu!). Pevný bavlněný ripstop, ze kterého jsou ušité, je odolný proti oděru i šíření případných trhlin od háčků. Vydrží prostě ledacos – a ty v něm vydržíš celý den, ať už na nohou, nebo na pohodu v křesle.

Odolné kapsáče už nehledej.
BUSHMAN kalhoty MARSHALL III vydrží ledacos.

Nech na hlavě

À propos: nosíš k vodě kšiltovku, nebo klobouk? Můžeš mít obojí, ale klobouk BUSHMAN HOBO stojí za víc než pár slov. Jeho tvar včetně velikosti krempy a pásku vychází z klobouku používaného českou armádou, proto vyhoví i těm nejnáročnějším. Krempa po celém obvodu ti před sluncem ochrání nejen obličej, ale i uši a krk, navíc ji můžeš díky dvěma drukům z obou stran připnout k hornímu dílu. Pásek nad krempou slouží vojákům k uchycení maskování, klidně ho ale můžeš použít třeba na třpytky.

Strč si za klobouk…
třeba třpytku. S BUSHMAN kloboukem HOBO je to na tobě.

Nedej se a vyraz na ryby bez ohledu na počasí. Kvalitní oblečení BUSHMAN tě spolehlivě doprovodí, kdykoli vytáhneš pruty, a ty se můžeš v pohodě věnovat návnadám a nástrahám třeba celý den. Petrův zdar a ať ti berou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *