Fotografická soutěž o NEJLEPŠÍ ÚLOVEK

Partnerem soutěže je značka BUSHMAN

Připravili jsme pro vás soutěž o nejlepší úlovek z vaší dovolené, či zajímavý úlovek z cest nebo volných dnů odpočinku. Zašlete nám své nejlepší snímky vašich úlovků. Ve spolupráci se značkou Bushman jsme pro vás připravili výběr batohů a cestovních tašek pro lepší přenášení všeho potřebného na vaše další úlovky.

Zašlete snímky pořízené mobilem, tabletem, fotoaparátem. Výherní úlovky uveřejníme v příštím čísle Rybářských novin a ČASopise RYBolov.

Jak poslat?

Fotografie posílejte pouze e-mailem na adresu inzerce@lukascerny.eu Do mailu uveďte své jméno a adresu. Do předmětu uveďte heslo „BUSHMAN“. Maximální počet zaslaných snímků jednoho autora jsou tři. Do soutěže můžete přihlásit pouze své fotografie, zasláním souhlasíte s jejich uveřejněním v čísle Rybářských novin a ČASopise RYBolov bez nároku na odměnu. Maily neobsahující výše uvedené informace budou ze soutěže vyřazeny.

První, druhá a třetí cena

Taška BUSHMAN Karo, kterou můžete vzít na víkendovou výpravu. Vejde se vám do ní všechno potřebné a můžete si sami vybrat, jak ji budete nosit.

BUSHMAN batoh THABO oceníte nejen při cestě po městě nebo do práce. Má tři praktické prostory kryté zipem: jednu kapsu ukrytou v členění na vnější straně a dva vnitřní oddělené prostory, přičemž ten blíž k tělu má neoprenovou kapsu, kam se vám pohodlně vejde 14‘‘ notebook.

Pero TACTICAL PEN SILVER UNI
Kdo by nechtěl být aspoň chvíli v kůži agenta 007… Splňte si svůj sen, vybavte se „taktickým“ perem TACTICAL PEN a ani největší padouch si na vás nepřijde! Pero TACTICAL PEN je vyrobený z leteckého hliníku, díky tomu je lehké, a zároveň zatraceně odolné. A zatraceně hodně toho umí. V základní sestavě najdete propisku s úderovým hrotem na druhé straně k prorážení skla, baterku a klip s řezákem na provazy a pásy u auta. Jako příslušenství dostanete plochý a křížový šroubovák, skalpel, píšťalku, křesadlo, dvě náhradní tuhy a baterie do svítilny.

Uzávěrka soutěže je prodloužena do 30. 11. 2020